MSI Notebook VenturePro A16 AI+ A3HWEG-003DE 40.6 cm (16 palac) 2K AMD Ryzen AI 7 350 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwert
- Kataloški br:
- 3443594 - 62
- Oznaka:
- 00261L-003
- EAN:
- 4711377354929
- Kataloški br:
- 3443594 - 62
- Oznaka:
- 00261L-003
- EAN:
- 4711377354929
MSI Notebook VenturePro A16 AI+ A3HWEG-003DE 40.6 cm (16 palac) 2K AMD Ryzen AI 7 350 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwert
6,755.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,755.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- 2K
- 2048 x 1280 Pixel
- OLED, sjajan, 120 Hz
- AMD Ryzen AI 7
- 350
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 5 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM;5600 MHz1 TB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | VenturePro A16 AI+ A3HWEG-003DE |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | 2K |
| Osobine prikaza | OLED sjajan 120 Hz |
| Rezolucija prikaza | 2048 x 1280 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 7 |
| Procesor / model | 350 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2.00 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 96 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | osvjetljenje tipkovnice višedodirna podloga |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB-C® USB 3.2 (gen. 1) HDMI™ slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | siva |
| Širina | 359 mm |
| Visina | 23.2 mm |
| Dubina | 245 mm |
| Težina | 1.9 kg |
| Baterija / tehnologija | 4 ćelije Li-Polymer, 75 Wh (integrirane) |
| Softver uključen u isporuku | MSI softverski paket uključujući MSI Center S s AI Engineom |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 2.00 GHz / max. 5 GHz |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 8 GB |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)