MSI PMAG X870E matična ploča Baza AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX Set čipova matične ploče AMD® X870E
- Kataloški br:
- 3489321 - 62
- Oznaka:
- 7E84-002R
- EAN:
- 4711377391283
- Kataloški br:
- 3489321 - 62
- Oznaka:
- 7E84-002R
- EAN:
- 4711377391283
MSI PMAG X870E matična ploča Baza AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX Set čipova matične ploče AMD® X870E
1,435.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,435.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD podnožje AM5 AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija
- PC ATX AMD X870E 7.1 kanala
- Maksimalna DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM memorija: 256 GB
- HDD i SSD M.2, SATA III Broj podržanih pogona za pohranu: 8
- 5-gigabitni Ethernet WLAN Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 5.4
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Čipovi matične ploče | AMD® X870E |
| Baza | AMD AM5 |
| Faktor oblika | ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 2.0 USB 3.1 USB 3.2 gen. 2 DisplayPort HDMI™ |
| Broj PCIe x16 3.0 | 1 x |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 4 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Bluetooth® | da |
| Boja | crna |
| Dubina | 304.8 mm |
| Širina | 243.8 mm |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Grafički adapter na ploči | ne |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| područja primjene | pc |
| WLAN | da |
| da | |
| 4 | |
| 4 | |
| 1 | |
| 4 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 1 | |
| 8400 MHz | |
| da | |
| 4 | |
| 8 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)