Mueller Electric AI-000918-6 koaksialni kabel RP-SMA-utikač muški konektor ipex 0.15 m crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3527442 - 62
- Oznaka:
- AI-000918-6
- Kataloški br:
- 3527442 - 62
- Oznaka:
- AI-000918-6
Mueller Electric AI-000918-6 koaksialni kabel RP-SMA-utikač muški konektor ipex 0.15 m crna 1 kom.
27.40 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
27.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- RP-SMA do 1,13 ULF
- Oklopljeni RG-316 kabel
- Dužina 152,4 mm
- Pozlaćeni mesingani čepovi
- Impedancija 50 oma
- Frekvencija: 0–6 GHz
- VSWR: maks. 1,25
- Radni napon (na razini mora): 335 volti
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | koaksialni kabel |
| Priključak A | RP-SMA-utikač |
| Priključak B | muški konektor ipex |
| Duljina kabela | 0.15 m |
| Boja | crna |
| Presjek voda | 1,13 mm² |
| Nazivni napon | 335 V |
| Temperaturni opseg | -65 - 150 °C |
| Kontaktni materijal | pozlaćen |
| Pogodno za (detalji) | Bežični moduli, WLAN, GPS, ugrađeni sustavi |
| Tip | AI-000918-6 |
Opis
Opis
Koaksijalni kabelski sklop, SMA na ULF, pozlaćeni RP-SMA na 1.13 ULF, oklopljeni, RG-316, 6"
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- AI-000918-6
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)