Mueller Electric BU-163-0 banana utičnica ženski konektor Zatik-Ø: 4.2 mm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3527405 - 62
- Oznaka:
- BU-163-0
- Kataloški br:
- 3527405 - 62
- Oznaka:
- BU-163-0
Mueller Electric BU-163-0 banana utičnica ženski konektor Zatik-Ø: 4.2 mm crna 1 kom.
14.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 24 A crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivna struja | 24 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 24 A |
| Proizvođač-br. dijela | BU-163-0 |
| Tip | BU-163-0 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (Ø x D) 11 mm x 33.6 mm |
| Boja | crna |
| Promjer | 11 mm |
| Dužina | 33.6 mm |
| Mjere | 10,20 mm (horizontal); 10,00 mm (vertikal, mittig zu den Stiften) |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Priključak | banana utičnica |
| Osjetljiv na dodir | da |
| Izvedba | Sastavljanje tiskanih pločica (PCB) |
| Nazivni napon | 30 V/AC60 V/DC |
| Zatik-Ø | 4.2 mm |
| Konstrukcija | ženski konektor |
| Izolacijski materijal | ABS |
| Vrsta | BU-163-0 |
| Kontaktni materijal | niklovan |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | banana utičnica |
Opis
Opis
BU-163-0 je poniklana, obložena banana utičnica s pozlaćenim nosačima i utičnicom za montažu na PCB ili ploču. Ova utičnica prihvaća zaštitne i neskupljene banana utikače.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- BU-163-0
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.