Mueller Electric BU-164-0 banana utičnica ženski konektor crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3527407 - 62
- Oznaka:
- BU-164-0
- Kataloški br:
- 3527407 - 62
- Oznaka:
- BU-164-0
Mueller Electric BU-164-0 banana utičnica ženski konektor crna 1 kom.
3.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 24 A crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivna struja | 24 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 24 A |
| Proizvođač-br. dijela | BU-164-0 |
| Tip | BU-164-0 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (Ø x D) 4 mm x 24 mm |
| Boja | crna |
| Promjer | 4 mm |
| Dužina | 24 mm |
| Mjere | 10,70 mm |
| Osjetljiv na dodir | ne |
| Nazivni napon | 30 V/AC60 V/DC |
| Konstrukcija | ženski konektor |
| Izolacijski materijal | PA |
| Vrsta | BU-164-0 |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Utičnica-Ø | 4,00 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | banana utičnica |
Opis
Opis
BU-164-0 je banana utičnica od 4 mm za montažu na PCB ili ploču. Ovaj kutni, neoklopljeni konektor omogućuje spajanje neoklopljenih banana utikača.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- BU-164-0
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.