Mueller Electric BU-2020SR-A-12-0 mjerni vod banana utikač 4 mm banana utikač 4 mm 30.48 m crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3527410 - 62
- Oznaka:
- BU-2020SR-A-12-0
- Kataloški br:
- 3527410 - 62
- Oznaka:
- BU-2020SR-A-12-0
Mueller Electric BU-2020SR-A-12-0 mjerni vod banana utikač 4 mm banana utikač 4 mm 30.48 m crna 1 kom.
19.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Slagajući banana utikači od 4 mm na oba kraja
- Radni napon: 30 V AC – 60 V DC
- Struja: 19 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | banana utikač 4 mm |
| Priključak B | banana utikač 4 mm |
| Duljina kabela | 30.48 m |
| Boja | crna |
| Materijal | PVC |
| Nazivni napon | 30 V/AC60 V/DC |
| Promjer/vrsta utičnice | 4 mm |
| Nazivna struja | 19 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 19 A |
| Pogodno za (detalji) | 4 mm bananske utičnice (jack) |
| Tip | BU-2020SR-A-12-0 |
Opis
Opis
BU-2020SR je mjerni kabel s dva kraja i standardnim banana utikačem od 4 mm koji se može slagati na oba kraja. Olakšanje od vlačne sile na utikaču pruža dodatnu potporu kabelu. Za PVC kabel 16 AWG. Dostupno u različitim duljinama. 30 V AC - 60 V DC, 19 A, usklađeno s RoHS 3.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- BU-2020SR-A-12-0
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)