Mueller Electric BU-2020SR-A-12-2 mjerni vod banana utikač 4 mm banana utikač 4 mm 30.48 cm crvena 1 kom.
- Kataloški br:
- 3527411 - 62
- Oznaka:
- BU-2020SR-A-12-2
- Kataloški br:
- 3527411 - 62
- Oznaka:
- BU-2020SR-A-12-2
Mueller Electric BU-2020SR-A-12-2 mjerni vod banana utikač 4 mm banana utikač 4 mm 30.48 cm crvena 1 kom.
19.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | banana utikač 4 mm |
| Priključak B | banana utikač 4 mm |
| Duljina kabela | 30.48 cm |
| Boja | crvena |
| Materijal | PVC |
| Nazivni napon | 30 V/AC60 V/DC |
| Nazivna struja | 19 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 19 A |
| Tip | BU-2020SR-A-12-2 |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)