Mueller Electric BU-27.259.4 krokodilska stezaljka banana utičnica zelena
- Kataloški br:
- 3527423 - 62
- Oznaka:
- BU-27.259.4
- Kataloški br:
- 3527423 - 62
- Oznaka:
- BU-27.259.4
Mueller Electric BU-27.259.4 krokodilska stezaljka banana utičnica zelena
3.80 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 4 mm
- zelena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | zelena |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Dužina | 76.2 mm |
| Materijal vrha | Niklani čelik |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Visina | 12.7 mm |
| Širina | 7.62 mm |
| Priključak | banana utičnica |
| Tip | BU-27.259.4 |
| Nazivna struja | 19 A |
| Nazivni napon | 30 V/AC60 V/DC |
| Maks. stezni raspon | 8 mm |
| Vrsta proizvoda | krokodilska stezaljka |
Opis
Opis
Potpuno izolirana krokodilska štipaljka s gumbom za otvaranje stezaljke, jednostavna za korištenje, priključak je 4 mm banana utikač bez zaštitne folije ili s uvlačivom zaštitnom folijom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- BU-27.259.4
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.