Mueller Electric BU-4150032012 koaksialni kabel SMA-utikač SMA-utikač 0.3 m prozirna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3527438 - 62
- Oznaka:
- BU-4150032012
- Kataloški br:
- 3527438 - 62
- Oznaka:
- BU-4150032012
Mueller Electric BU-4150032012 koaksialni kabel SMA-utikač SMA-utikač 0.3 m prozirna 1 kom.
53.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
53.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- SMA pravokutni na SMA pravokutni muški na muški
- Oklopljeni RG-316 kabel
- Duljina 12" / 304,8 mm
- Pozlaćeni mesingani konektori
- Impedancija 50 Ohma
- Frekvencija 0-6 GHz
- VSWR 1,25 maks.
- Radni napon (na razini mora) 335 volti
- Radna temperatura -65°C do 150°C
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | koaksialni kabel |
| Priključak A | SMA-utikač |
| Priključak B | SMA-utikač |
| Duljina kabela | 0.3 m |
| Boja | prozirna |
| Posebni priključci | pod kutom |
| Presjek voda | 2,45 - 2,55 mm |
| Nazivni napon | 335 V |
| Temperaturni opseg | -65 - 150 °C |
| Kontaktni materijal | pozlaćen |
| Tip | BU-4150032012 |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- BU-4150032012
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)