Mueller Electric C4AD81M010 utični konektor za senzor/aktivator M12 ravni muški konektor, ženski konektor, kutni 10 m Br
- Kataloški br:
- 3527580 - 62
- Oznaka:
- C4AD81M010
- Kataloški br:
- 3527580 - 62
- Oznaka:
- C4AD81M010
Mueller Electric C4AD81M010 utični konektor za senzor/aktivator M12 ravni muški konektor, ženski konektor, kutni 10 m Br
190.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mueller M12 Blue-FlexTM kabel – 4-žilni, 22 AWG, neoklopljeni, vanjski omotač od silikona i unutarnji omotač od vodiča za maksimalnu fleksibilnost
- 4-polna
- Ravni utikač u kutnu utičnicu
- FT2 ispitivanje plamena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | C4AD81M010 |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator |
| Konstrukcija | ravni muški konektor ženski konektor, kutni |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | ravan utikač |
| Priključna strana B | utičnica kutna |
| Broj polova | 4 |
| Duljina kabela | 10 m |
| Nazivni napon | 250 V DC/AC |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Poprečni presjek priključka (maks.) | 0.34 mm² |
| Poprečni presjek voda (Senzorsko/aktivatorsko ožičenje) | 0.34 mm² |
| Priključak | M12 utičnica M12 utikač |
| Boja | plava boja |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M12 |
| Vrsta navoja, kabelski priključak i montaža | M12 |
| Boja kabela | plava boja |
| Kodiranje | A |
| Kontaktni materijal | mesing pozlaćen |
| Površina kontakta | zlato |
| Maks. presjek | 0.34 mm² |
| Vrsta zaštite | IP68 |
| Posebne značajke | A kodirano |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 150 °C |
| Proizvođač-br. dijela | C4AD81M010 |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Mueller Blue-Flex™ M12 4-pinski ravni muški na pravokutni ženski konektor, silikon, 10 m. Otpornost na savijanje 20 milijuna ciklusa. Torzijska čvrstoća 20 milijuna ciklusa.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- C4AD81M010
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.