Mueller Electric C5B82M010 utični konektor za senzor/aktivator M12 ravni muški konektor 10 m Broj polova: 5 1 kom.
- Kataloški br:
- 3527597 - 62
- Oznaka:
- C5B82M010
- Kataloški br:
- 3527597 - 62
- Oznaka:
- C5B82M010
Mueller Electric C5B82M010 utični konektor za senzor/aktivator M12 ravni muški konektor 10 m Broj polova: 5 1 kom.
180.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mueller M12 Blue-FlexTM kabel – 4-žilni, 22 AWG, neoklopljen, vanjski omotač i unutarnji vodič od silikona za maksimalnu fleksibilnost
- 5-polni
- Kutni čep na otvoreni kraj
- FT2 ispitivanje plamena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | C5B82M010 |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator |
| Konstrukcija | ravni muški konektor |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | kutni utikač |
| Priključna strana B | kabel, otvoreni kraj |
| Broj polova | 5 |
| Duljina kabela | 10 m |
| Nazivni napon | 60 V DC/AC |
| Nazivna struja | 4 mA |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 mA |
| Poprečni presjek priključka (maks.) | 0.34 mm² |
| Poprečni presjek voda (Senzorsko/aktivatorsko ožičenje) | 0.34 mm² |
| Priključak | M12 utikač pletenica |
| Boja | plava boja |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M12 |
| Vrsta navoja, kabelski priključak i montaža | M12 |
| Boja kabela | plava boja |
| Kodiranje | A |
| Kontaktni materijal | mesing pozlaćen |
| Površina kontakta | zlato |
| Maks. presjek | 0.34 mm² |
| Vrsta zaštite | IP68 |
| Posebne značajke | A kodirano |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 150 °C |
| Proizvođač-br. dijela | C5B82M010 |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Mueller Blue-Flex™, M12 kabelski sklop, pravokutni utikač na otvoreni kraj, 5-pinski položaj, silikonski izolirani vodiči sa silikonskim omotačem, dostupne različite duljine. Fleksibilna čvrstoća 20 milijuna ciklusa. Torzijska čvrstoća 20 milijuna ciklusa.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- C5B82M010
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.