Mueller Electric C5BC82M005 utični konektor za senzor/aktivator M12 kutni muški konektor, žženski konektor, ravni 5 m Br
- Kataloški br:
- 3527590 - 62
- Oznaka:
- C5BC82M005
- Kataloški br:
- 3527590 - 62
- Oznaka:
- C5BC82M005
Mueller Electric C5BC82M005 utični konektor za senzor/aktivator M12 kutni muški konektor, žženski konektor, ravni 5 m Br
140.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mueller M12 Blue-FlexTM kabel – 4-žilni, 22 AWG, neoklopljeni, vanjski omotač od silikona i unutarnji omotač od vodiča za maksimalnu fleksibilnost
- 5-polni
- Kutni utikač na ravnu utičnicu
- FT2 ispitivanje plamena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | C5BC82M005 |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator |
| Konstrukcija | kutni muški konektor žženski konektor, ravni |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | kutni utikač |
| Priključna strana B | ravna utičnica |
| Broj polova | 5 |
| Duljina kabela | 5 m |
| Nazivni napon | 60 V DC/AC |
| Nazivna struja | 4 mA |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 mA |
| Poprečni presjek priključka (maks.) | 0.34 mm² |
| Poprečni presjek voda (Senzorsko/aktivatorsko ožičenje) | 0.34 mm² |
| Boja | plava boja |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M12 |
| Vrsta navoja, kabelski priključak i montaža | M12 |
| Boja kabela | plava boja |
| Kodiranje | A |
| Kontaktni materijal | mesing pozlaćen |
| Površina kontakta | zlato |
| Maks. presjek | 0.34 mm² |
| Vrsta zaštite | IP68 |
| Posebne značajke | A kodirano |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 150 °C |
| Proizvođač-br. dijela | C5BC82M005 |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Mueller Blue-Flex™, M12 kabelski sklop, muški pod pravim kutom na ravni ženski, 5-pinski položaj, silikonski izolirani vodiči sa silikonskim omotačem, dostupne različite duljine. Fleksibilna čvrstoća 20 milijuna ciklusa. Torzijska čvrstoća 20 milijuna ciklusa.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- C5BC82M005
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.