Mueller Electric C5BD82M010 utični konektor za senzor/aktivator M12 kutni muški konektor, ženski konektor, kutni 10 m Br
- Kataloški br:
- 3527599 - 62
- Oznaka:
- C5BD82M010
- Kataloški br:
- 3527599 - 62
- Oznaka:
- C5BD82M010
Mueller Electric C5BD82M010 utični konektor za senzor/aktivator M12 kutni muški konektor, ženski konektor, kutni 10 m Br
205.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mueller M12 Blue-FlexTM kabel – 4-žilni, 22 AWG, neoklopljeni, vanjski omotač od silikona i unutarnji omotač od vodiča za maksimalnu fleksibilnost
- 5-polni
- Kutni utikač na kutnu utičnicu
- FT2 ispitivanje plamena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | C5BD82M010 |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator |
| Konstrukcija | kutni muški konektor ženski konektor, kutni |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | kutni utikač |
| Priključna strana B | utičnica kutna |
| Broj polova | 5 |
| Duljina kabela | 10 m |
| Nazivni napon | 60 V DC/AC |
| Nazivna struja | 4 mA |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 mA |
| Poprečni presjek priključka (maks.) | 0.34 mm² |
| Poprečni presjek voda (Senzorsko/aktivatorsko ožičenje) | 0.34 mm² |
| Priključak | M12 utičnica M12 utikač |
| Boja | plava boja |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M12 |
| Vrsta navoja, kabelski priključak i montaža | M12 |
| Boja kabela | plava boja |
| Kodiranje | A |
| Kontaktni materijal | mesing pozlaćen |
| Površina kontakta | zlato |
| Maks. presjek | 0.34 mm² |
| Vrsta zaštite | IP68 |
| Posebne značajke | A kodirano |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 150 °C |
| Proizvođač-br. dijela | C5BD82M010 |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Mueller Blue-Flex™, M12 kabelski sklop, muški pod pravim kutom na ženski pod pravim kutom, 5-pinski položaj, silikonski izolirani vodiči sa silikonskim omotačem, dostupne različite duljine. Fleksibilna čvrstoća 20 milijuna ciklusa. Torzijska čvrstoća 20 milijuna ciklusa.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- C5BD82M010
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.