multipower MPC50-12I 117756 olovni akumulator 12 V 50 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 199 x 171 x 166 mm M6 vijčani pri
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ciklična stabilnost
- Nisko samopražnjenje
- Bez održavanja
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 199 x 171 x 166 mm |
| Vrsta proizvoda | olovni akumulator |
| Tehnologija | olovno-koprenasti |
| Napon | 12 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 50 Ah |
| Visina | 171 mm |
| Težina | 15.1 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | MPC50-12I |
| Ponovno punjenje | da |
| Priključak | M6 vijčani priključak |
| Dubina | 166 mm |
| Širina | 199 mm |