NWS 138-49-VDE-200 VDE Snažni bočni rezač 200 mm
Kataloški br:
Oznaka:
138-49-VDE-200
Oznaka:
138-49-VDE-200
Tehničke specifikacije
Duljina
200 mm
Materijal
alatni čelik
Opseg primjene
VDE
Proizvođački dio br.
138-49-VDE-200
Težina
320 g
Vrijednosti rezanja (maks.) piano žice
3 mm
Vrijednosti rezanja (maks.) srednje tvrde žice
4.5 mm
Vrijednosti rezanja (maks.) tvrde žice
3.5 mm