OLight Perun 3 Mini svjetiljka za glavu, ručna lampa pogon na punjivu bateriju 500 lm PERUN3MINICW
- Kataloški br:
- 3455157 - 62
- Oznaka:
- PERUN3MINICW
- EAN:
- 6977261690759
- Kataloški br:
- 3455157 - 62
- Oznaka:
- PERUN3MINICW
- EAN:
- 6977261690759
OLight Perun 3 Mini svjetiljka za glavu, ručna lampa pogon na punjivu bateriju 500 lm PERUN3MINICW
260.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktan i snažan: Pruža do 1250 lumena s dometom snopa od 155 metara, nudeći iznimne performanse za osvjetljavanje srednjih do kratkih udaljenosti u kompaktnom formatu.
- Dugo trajanje baterije: Perun 3 Mini napaja baterija od 650 mAh i nudi do 10 dana neprekidne upotrebe u načinu rada na mjesečini, smanjujući često punjenje.
- Dva izvora svjetlosti za svestranost: S 5 načina bijelog svjetla i 3 načina crvenog svjetla, može se prilagoditi različitim scenarijima. Crveno svjetlo je idealno za održavanje noćnog vida ili služi kao signal za hitne slučajeve.
- Poboljšana traka za glavu i nosač: Lagana traka za glavu ima prozračne otvore, traku za upijanje znoja i reflektirajući materijal za dodatnu udobnost i sigurnost. Brzo odvojivi nosač omogućuje vam jednostavno prebacivanje između čeone i ručne svjetiljke.
- Svestrana prilagodljivost: Kompaktni dizajn s kopčom za džep od nehrđajućeg čelika, remenom za nošenje i magnetskim zatvaranjem omogućuje jednostavno nošenje i korištenje bez ruku - idealno za posao, aktivnosti na otvorenom, kućnu upotrebu i još mnogo toga.
- Elegantni metalni gumb s indikatorom baterije: Robusni gumb od nehrđajućeg čelika osigurava visokokvalitetan taktilni osjećaj i poboljšanu izdržljivost. Trobojni, laserski mikroperforirani indikator razine napunjenosti pruža trenutne i pouzdane informacije o stanju baterije.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 500 lm - 999.9 lm |
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna |
| Težina | 54 g |
| dim. | (Ø x D) 22 mm x 64.3 mm (glava) |
| Broj žarulja | 2 |
| Težina, napomena | uklj. punjiva baterija |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 4.5 h |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 15 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 500 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 10 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 100 lm |
| Materijal | aluminijska legura |
| Napomena dimenzija | glava |
| Dužina | 64.3 mm |
| Promjer | 22 mm |
| Određene značajke | IPX8 (vodootporan) podesiva izmjenjiva |
| Gustoća vode | da |
Opis
Opis
Perun 3 Mini je kompaktna, punjiva, pravokutna svjetiljka visokog intenziteta koja kombinira bijelu i crvenu svjetlost u svestranom, prijenosnom dizajnu. Kao nadogradnja Perun 2 Mini, pruža 14% više bijele svjetlosti i doseže do 1250 lumena. Crveno svjetlo ima načine rada "nisko", "visoko" i "SOS" - idealno za noćni vid i upotrebu u hitnim slučajevima. Poboljšana traka za glavu i nosač za čeonu svjetiljku omogućuju brzo prebacivanje između ručnog rada i rada s čeonom svjetiljkom, podržavajući širok raspon primjena - od profesionalne upotrebe i aktivnosti na otvorenom do svakodnevnih zadataka. Magnetski kraj omogućuje sigurno pričvršćivanje na željezne površine i podržava praktično magnetsko punjenje. Džepna kopča od nehrđajućeg čelika nudi fleksibilne mogućnosti nošenja, a poboljšani gumb od nehrđajućeg čelika poboljšava izdržljivost i taktilni odziv, osiguravajući vrhunsko korisničko iskustvo u širokom rasponu okruženja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Perun 3 Mini (uključena baterija i kopča za džep)
- MCC1A magnetski kabel za punjenje
- Traka za glavu i držač
- Upute za uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)