OLight svjetiljka za glavu IP68 (vodootporan) 600 lm 150 g
- Kataloški br:
- 3466208 - 62
- Oznaka:
- Perun 3
- EAN:
- 6977261691534
- Kataloški br:
- 3466208 - 62
- Oznaka:
- Perun 3
- EAN:
- 6977261691534
OLight svjetiljka za glavu IP68 (vodootporan) 600 lm 150 g
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- • Premium LED diode emitiraju intenzivno bijelo svjetlo s 3000 lumena u turbo načinu rada.
- • Baterija od 5000 mAh osigurava 20 dana trajanja baterije u načinu rada Moonlight.
- • Meko crveno svjetlo s 2 razine svjetline i trepćućim načinom signalizacije.
- • Može se brzo skinuti s trake za glavu i koristiti kao svjetiljka pod pravim kutom.
- • Veliki bočni metalni gumb za jednostavno rukovanje i udobno korištenje s
- Rukavice.
- • Klasa zaštite IP68 jamči zaštitu od prašine i vode do 2 metra dubine.
- • Poboljšana traka za glavu ima izdržljiv nosač od nehrđajućeg čelika, prozračni dizajn i gumenu traku protiv znojenja.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 500 lm - 999.9 lm |
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Boja | zelena |
| Svjetlosni domet (maks.) | 70 m |
| Težina | 150 g |
| dim. | (Ø x V) 28 mm x 116.8 mm |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 30 min |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 89 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 25 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 16 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 32 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 600 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 30 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 120 lm |
| Materijal | aluminijska legura |
| Visina | 116.8 mm |
| Promjer | 28 mm |
| Vrsta zaštite | IP68 |
| Određene značajke | IP68 (vodootporan) |
Opis
Opis
Opremljen vrhunskim LED diodama koje emitiraju 3000 lumena u turbo načinu rada, Perun 3 može trenutno osvijetliti veliko područje kako bi stvorio savršenu vidljivost u mraku. Njegova baterija od 5000 mAh traje otprilike 20 dana i pruža pouzdano svjetlo za dulje radne sesije. Također pruža ujednačeno crveno svjetlo, idealno za čitanje ili rad u uvjetima slabog osvjetljenja. Kada se skine s trake za glavu, može se savršeno koristiti kao svjetiljka pod pravim kutom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Perun 3
- 1x traka za glavu
- 1x remen za vješanje
- 1x MCC3 kabel za punjenje
- 1 upute za rukovanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)