OLight Warrior 3S green LED džepna svjetiljka IPX8 (vodootporan), s kopčom za pojas, s futrolom, sa stroboskopskim način
- Kataloški br:
- 3410394 - 62
- Oznaka:
- 12969
- EAN:
- 6972378129062
- Kataloški br:
- 3410394 - 62
- Oznaka:
- 12969
- EAN:
- 6972378129062
OLight Warrior 3S green LED džepna svjetiljka IPX8 (vodootporan), s kopčom za pojas, s futrolom, sa stroboskopskim način
475.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
475.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Taktički? Svakodnevni? Na otvorenom? Ili samoobrana? Sve to i uz revolucionarne značajke!
- • Poboljšana sigurnost: Ugrađeni senzor udaljenosti automatski smanjuje svjetlinu u visokom, turbo i stroboskopskom načinu rada čim se otkrije prepreka.
- • Vodeće performanse: Hladno bijela LED dioda u kombinaciji s optičkom TIR lećom generira do 2300 lumena i domet snopa od 300 metara.
- • Savršeno za džep: Zaobljena prednja ploča i dvosmjerna kopča za džep olakšavaju izvlačenje i pohranu u džepu
- • Dva prekidača: 6 postavki svjetline za svakodnevnu upotrebu s bočnim prekidačem i brzi rad s dvostupanjskim prekidačem na kraju u taktičkim situacijama
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 1000 lm - |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | zelena |
| Svjetlosni domet (maks.) | 300 m |
| Težina | 176 g |
| dim. | (Ø x D) 29.5 mm x 139 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Tip baterije | 21700 |
| Radni napon | 3.6 V |
| Svjetlosni tok (visok) | 2300 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 1 lm |
| Materijal | aluminijska legura |
| Širina | 29.5 mm |
| Dužina | 139 mm |
| Promjer | 29.5 mm |
| Vrsta zaštite | IPX8 |
| Određene značajke | IPX8 (vodootporan) s kopčom za pojas s futrolom sa stroboskopskim načinom |
| Gustoća vode | da |
Opis
Opis
Warrior 3S je snažna taktička svjetiljka s 2 prekidača i senzorom udaljenosti.
Hladno bijela LED dioda u kombinaciji s optičkom TIR lećom generira do 2300 lumena i ima 6 postavki svjetline koje se mogu odabrati pomoću bočnog prekidača.
Za taktičku upotrebu, tu je prekidač na stražnjoj strani s mogućnošću brzog i jednostavnog aktiviranja važnih postavki poput turbo i stroboskopskog načina rada.
Novododani senzor udaljenosti automatski smanjuje svjetlinu čim se otkrije prepreka.
Prednja ploča je blago zaobljena radi ugodnijeg nošenja u džepu. Kao i kod Warrior 3S, završna kapica od nehrđajućeg čelika kompatibilna je s opcionalnim daljinskim prekidačem s dva gumba.
Baterija od 5000 mAh 21700 može se praktično puniti kabelom za punjenje MCC3, a 4-stupanjski indikatori napunjenosti i razine snage pružaju informacije o statusu svjetiljke na prvi pogled.
Warrior 3S je taktički svestrani ruksak koji vas podržava u svakoj situaciji.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Hladno bijela LED dioda u kombinaciji s optičkom TIR lećom generira do 2300 lumena i ima 6 postavki svjetline koje se mogu odabrati pomoću bočnog prekidača.
Za taktičku upotrebu, tu je prekidač na stražnjoj strani s mogućnošću brzog i jednostavnog aktiviranja važnih postavki poput turbo i stroboskopskog načina rada.
Novododani senzor udaljenosti automatski smanjuje svjetlinu čim se otkrije prepreka.
Prednja ploča je blago zaobljena radi ugodnijeg nošenja u džepu. Kao i kod Warrior 3S, završna kapica od nehrđajućeg čelika kompatibilna je s opcionalnim daljinskim prekidačem s dva gumba.
Baterija od 5000 mAh 21700 može se praktično puniti kabelom za punjenje MCC3, a 4-stupanjski indikatori napunjenosti i razine snage pružaju informacije o statusu svjetiljke na prvi pogled.
Warrior 3S je taktički svestrani ruksak koji vas podržava u svakoj situaciji.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Warrior 3S (baterija uključena) x 1
- Džepna kopča x 1
- MCC3 USB magnetski kabel za punjenje x 1
- Futrola x 1
- Upute za uporabu x 1
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)