Olovni akumulator 12 V 180 Ah GNB Sonnenschein A412/180 A NGA4120180HS0CA Olovno-gelni (Š x V x d) 518 x 238 x 274 mm Konusni pi
Kataloški br:
Oznaka:
NGA4120180HS0CA
Oznaka:
NGA4120180HS0CA
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Bez održavanja
  • Bez ikakvih ograničenja pri transportu
  • Pojačane rešetke od visokokvalitetne legure olova i kalcija
  • Izvrsna svojstva skladištenja energije u kombinaciji s dugim radnim vijekom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(Š x V x Du ) 518 x 238 x 274 mm
Dubina
274 mm
Kapacitet
180 Ah
Napetost
12 V
Posebnosti
Bez održavanja
Proizvođački dio br.
NGA4120180HS0CA
Punjiva
Da
Širina
518 mm
Stupni tip
Stup
Tehnologija
olovni gel
Težina
64 kg
Tip
A412/180 A
VDS certifikat
Ne
Veza
konvektor
Visina
238 mm