Olympia etikete u roli 14 x 40 mm prozirna 1 kom. 6313 univerzalne naljepnice
- Kataloški br:
- 3593958 - 62
- Oznaka:
- 6313
- EAN:
- 4030152954285
- Kataloški br:
- 3593958 - 62
- Oznaka:
- 6313
- EAN:
- 4030152954285
Olympia etikete u roli 14 x 40 mm prozirna 1 kom. 6313 univerzalne naljepnice
26.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
26.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | univerzalne naljepnice |
| Veličina etikete | 14 x 40 mm |
| Boja | prozirna |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Oblik | pravokutan |
| Širina etikete | 14 mm |
| Visina etikete | 40 mm |
| Pogodno za | izravan termalni pisač |
| Prikladno za model | Etikettendrucker P22 |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.