OMEG PC20BU4K7AF1CP7 provodni plastični potenciometar 0.4 W 4.7 kΩ 1 kom.
- Kataloški br:
- 3463094 - 62
- Oznaka:
- PC20BU4K7AF1CP7
- Kataloški br:
- 3463094 - 62
- Oznaka:
- PC20BU4K7AF1CP7
OMEG PC20BU4K7AF1CP7 provodni plastični potenciometar 0.4 W 4.7 kΩ 1 kom.
8.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 4.7 kΩ
- linearno
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | provodni plastični potenciometar |
| Otpor | 4.7 kΩ |
| Potek upornosti | linearno |
| Opterećenje | 0.4 W |
| Granični napon | 500 V |
| RM | 5 mm |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Izolacijski otpor | 4.000 MΩ |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | PC20BU4K7AF1CP7 |
| RoHS-konforno | Da |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -25 °C |
Opis
Opis
Omeg potenciometar s ugljičnim slojem
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Potenciometar s ugljičnim filmom
- Plastična osovina
- Promjer kućišta 20,4 mm
Opseg isporuke
- PC20BU4K7AF1CP7.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.