Omron D2RV-LG mikro prekidač 100 V/DC 0.25 A 1 x off/(on) kom. Bag
- Kataloški br:
- 2589743 - 62
- Oznaka:
- D2RV-LG
- EAN:
- 2050007624851
- Kataloški br:
- 2589743 - 62
- Oznaka:
- D2RV-LG
- EAN:
- 2050007624851
Omron D2RV-LG mikro prekidač 100 V/DC 0.25 A 1 x off/(on) kom. Bag
23.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
23.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bag |
| Vrsta proizvoda | mikro prekidač |
| Priključak | ravan priključak 4.8 mm (3/16") |
| Vrsta aktiviranja | metalna ručica ravna |
| Vrsta kontakta | 1 zatvarač |
| Položaj prebacivanja | 1 x off/(on) |
| Sklopni napon | 100 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 0.25 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | D2RV-LG |
| Inženjerski dio br. | D2RVLG |
| Inženjerska serija br. | D2RV |
Opis
Opis
Snap Acting/Limit Switch, SPST, Momentary, 0.25A, 100VDC, 5mm, Solder Terminal, Hinge Lever Actuator, Panel Mount
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.