Omron D2SW-P01L2T mikro prekidač 30 V/DC 0.1 A 1 x on/(on) kom. Bag
- Kataloški br:
- 2590874 - 62
- Oznaka:
- D2SW-P01L2T
- EAN:
- 2050007636786
- Kataloški br:
- 2590874 - 62
- Oznaka:
- D2SW-P01L2T
- EAN:
- 2050007636786
Omron D2SW-P01L2T mikro prekidač 30 V/DC 0.1 A 1 x on/(on) kom. Bag
5.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bag |
| Vrsta proizvoda | mikro prekidač |
| Priključak | ravan priključak 2.8 mm |
| Vrsta aktiviranja | ručica valjak |
| Vrsta kontakta | 1 prebacivanje |
| Položaj prebacivanja | 1 x on/(on) |
| Sklopni napon | 30 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 0.1 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | D2SW-P01L2T |
| Inženjerski dio br. | D2SWP01L2T |
| Inženjerska serija br. | D2SWP |
Opis
Opis
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 0.1A, 30VDC, 0.8mm, Quick Connect Terminal, Hinge Roller Lever Actuator, Panel Mount
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.