Omron FFC/FPC konektor XF2M Ukupan broj polova 30 Raster: 0.5 mm XF2M-3015-1A kom. Bag
- Kataloški br:
- 3181916 - 62
- Oznaka:
- XF2M-3015-1A
- Kataloški br:
- 3181916 - 62
- Oznaka:
- XF2M-3015-1A
Omron FFC/FPC konektor XF2M Ukupan broj polova 30 Raster: 0.5 mm XF2M-3015-1A kom. Bag
4.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: kom.
- Ukupan broj polova: 30
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bag |
| Vrsta proizvoda | FFC/FPC konektor |
| Serija | XF2M |
| RM | 0.5 mm |
| Ukupan broj polova | 30 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | SMT |
| Materijal kućišta | LCP, V0 u skladu sa ul 94 |
| Proizvođač-br. dijela | XF2M-3015-1A |
| Boja | prirodna |
| Izolacijski materijal | LCP, V0 u skladu sa ul 94 |
| RoHS-konforno | Da |
| Smjer priključenja | horizontalno na tiskanu pločicu |
| Tip | XF2M-3015-1A |
| Inženjerski dio br. | XF2M30151A |
| Inženjerska serija br. | XF2M |
Opis
Opis
FFC/FPC Connector, 30 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, 0.02 inch Pitch, Solder Terminal, Natural Insulator
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.