Omron G2RL-1-H-DC9 relej za tiskane pločice 9 V/DC 10 A 1 prebacivanje kom. Bag
- Kataloški br:
- 2593602 - 62
- Oznaka:
- G2RL-1-H-DC9
- EAN:
- 2050007661474
- Kataloški br:
- 2593602 - 62
- Oznaka:
- G2RL-1-H-DC9
- EAN:
- 2050007661474
Omron G2RL-1-H-DC9 relej za tiskane pločice 9 V/DC 10 A 1 prebacivanje kom. Bag
13.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
13.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bag |
| Vrsta proizvoda | relej za tiskane pločice |
| Tip | G2RL-1-H-DC9 |
| Nazivni napon svitka | 9 V/DC |
| Način regulacije | monostabilan, 1 zavojnica |
| Vrsta kontakta | 1 prebacivanje |
| Preklopni napon (maks.) | 440 V/AC300 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 10 A |
| Priključak | otisak |
| Sadržaj | 1 St. |
| Inženjerski dio br. | G2RL1H9DC |
| Inženjerska serija br. | G2RL1B |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.