Omron G5RL-1-E-AC230/240 snažni relej 230 V/AC 16 A 1 prebacivanje kom. Bag
- Kataloški br:
- 2593760 - 62
- Oznaka:
- G5RL-1-E-AC230/240
- EAN:
- 2050007663119
- Kataloški br:
- 2593760 - 62
- Oznaka:
- G5RL-1-E-AC230/240
- EAN:
- 2050007663119
Omron G5RL-1-E-AC230/240 snažni relej 230 V/AC 16 A 1 prebacivanje kom. Bag
24.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
24.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bag |
| Vrsta proizvoda | snažni relej |
| Tip | G5RL-1-E-AC230/240 |
| Nazivni napon svitka | 230 V/AC |
| Način regulacije | monostabilan, 1 zavojnica |
| Snažna svitka | 750 mW |
| Vrsta kontakta | 1 prebacivanje |
| Preklopni napon (maks.) | 250 V/AC24 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 16 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Inženjerski dio br. | G5RL1EAC230240 |
| Inženjerska serija br. | G5RL |
Opis
Opis
Power/Signal Relay, SPDT, Momentary, 750mW (Coil), 16A (Contact), 24VDC (Contact), AC Input, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.