Omron G6CK-1114P-US-DC12 snažni relej 12 V/DC 10 A 1 zatvarač kom. Bag
- Kataloški br:
- 2593843 - 62
- Oznaka:
- G6CK-1114P-US-DC12
- EAN:
- 2050007665946
- Kataloški br:
- 2593843 - 62
- Oznaka:
- G6CK-1114P-US-DC12
- EAN:
- 2050007665946
Omron G6CK-1114P-US-DC12 snažni relej 12 V/DC 10 A 1 zatvarač kom. Bag
29.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bag |
| Vrsta proizvoda | snažni relej |
| Tip | G6CK-1114P-US-DC12 |
| Nazivni napon svitka | 12 V/DC |
| Način regulacije | bistabilni, 2 zavojnice |
| Snažna svitka | 280 mW |
| Vrsta kontakta | 1 zatvarač |
| Preklopni napon (maks.) | 30 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 10 A |
| Priključak | otisak |
| Sadržaj | 1 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Inženjerski dio br. | G6CK1114PUS12DC |
| Inženjerska serija br. | G6C |
Opis
Opis
Power/Signal Relay, SPST, Latched, 0.023A (Coil), 12VDC (Coil), 280mW (Coil), 10A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.