Omron G6DN-1A-DC5 snažni relej 5 V/DC 5 A 1 zatvarač kom. Bag
- Kataloški br:
- 2593884 - 62
- Oznaka:
- G6DN-1A-DC5
- EAN:
- 2050007666356
- Kataloški br:
- 2593884 - 62
- Oznaka:
- G6DN-1A-DC5
- EAN:
- 2050007666356
Omron G6DN-1A-DC5 snažni relej 5 V/DC 5 A 1 zatvarač kom. Bag
12.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
12.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bag |
| Vrsta proizvoda | snažni relej |
| Tip | G6DN-1A-DC5 |
| Nazivni napon svitka | 5 V/DC |
| Vrsta kontakta | 1 zatvarač |
| Preklopni napon (maks.) | 125 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 5 A |
| Priključak | otisak |
| Sadržaj | 1 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Inženjerski dio br. | G6DN1A5DC |
| Inženjerska serija br. | G6DN |
Opis
Opis
Power/Signal Relay, 1 Form A, SPST, Latched, 8VDC (Coil), 5A (Contact), 125VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.