Omron G6J-2FL-Y-DC12 SMD relej 12 V/DC 1 A 2 prebacivanje kom. Bag
- Kataloški br:
- 2590316 - 62
- Oznaka:
- G6J-2FL-Y-DC12
- EAN:
- 2050007631088
- Kataloški br:
- 2590316 - 62
- Oznaka:
- G6J-2FL-Y-DC12
- EAN:
- 2050007631088
Omron G6J-2FL-Y-DC12 SMD relej 12 V/DC 1 A 2 prebacivanje kom. Bag
7.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bag |
| Vrsta proizvoda | SMD relej |
| Tip | G6J-2FL-Y-DC12 |
| Nazivni napon svitka | 12 V/DC |
| Način regulacije | monostabilan, 1 zavojnica |
| Snažna svitka | 140 mW |
| Vrsta kontakta | 2 prebacivanje |
| Preklopni napon (maks.) | 30 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 1 A |
| Priključak | SMD |
| Sadržaj | 1 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Inženjerski dio br. | G6J2FLY12DC |
| Inženjerska serija br. | G6JYZ |
Opis
Opis
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 0.01A (Coil), 12VDC (Coil), 140mW (Coil), 1A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Surface Mount-Straight
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.