Omron G6J-2FS-Y-DC24 SMD relej 24 V/DC 1 A 2 prebacivanje kom. Bag
- Kataloški br:
- 2590322 - 62
- Oznaka:
- G6J-2FS-Y-DC24
- EAN:
- 2050007631149
- Kataloški br:
- 2590322 - 62
- Oznaka:
- G6J-2FS-Y-DC24
- EAN:
- 2050007631149
Omron G6J-2FS-Y-DC24 SMD relej 24 V/DC 1 A 2 prebacivanje kom. Bag
11.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
11.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bag |
| Vrsta proizvoda | SMD relej |
| Tip | G6J-2FS-Y-DC24 |
| Nazivni napon svitka | 24 V/DC |
| Način regulacije | monostabilan, 1 zavojnica |
| Snažna svitka | 230 mW |
| Vrsta kontakta | 2 prebacivanje |
| Preklopni napon (maks.) | 30 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 1 A |
| Priključak | SMD |
| Sadržaj | 1 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Inženjerski dio br. | G6J2FSY24DC |
| Inženjerska serija br. | G6JYZ |
Opis
Opis
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 0.01A (Coil), 24VDC (Coil), 230mW (Coil), 1A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Surface Mount-Straight
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.