Omron G6K-2P-RF-DC12 relej za tiskane pločice 12 V/DC 1 A 2 prebacivanje kom. Bag
- Kataloški br:
- 2589953 - 62
- Oznaka:
- G6K-2P-RF-DC12
- EAN:
- 2050007627678
- Kataloški br:
- 2589953 - 62
- Oznaka:
- G6K-2P-RF-DC12
- EAN:
- 2050007627678
Omron G6K-2P-RF-DC12 relej za tiskane pločice 12 V/DC 1 A 2 prebacivanje kom. Bag
70.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
70.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bag |
| Vrsta proizvoda | relej za tiskane pločice |
| Tip | G6K-2P-RF-DC12 |
| Nazivni napon svitka | 12 V/DC |
| Način regulacije | monostabilan, 1 zavojnica |
| Snažna svitka | 100 mW |
| Vrsta kontakta | 2 prebacivanje |
| Preklopni napon (maks.) | 30 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 1 A |
| Priključak | otisak |
| Sadržaj | 1 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Inženjerski dio br. | G6K2PRF12DC |
| Inženjerska serija br. | G6KRF |
Opis
Opis
RF Relay, 2 Form C, DPDT, Momentary, 0.009A (Coil), 18VDC (Coil), 100mW (Coil), 1A (Contact), 30VDC (Contact), 1000MHz, 1W (RF Input), DC Input, Random, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.