Omron G6S-2G-Y-TR-DC12 SMD relej 12 V/DC 2 A 1 prebacivanje kom. Tape on Full reel
- Kataloški br:
- 3174856 - 62
- Oznaka:
- G6S-2G-Y-TR-DC12
- Kataloški br:
- 3174856 - 62
- Oznaka:
- G6S-2G-Y-TR-DC12
Omron G6S-2G-Y-TR-DC12 SMD relej 12 V/DC 2 A 1 prebacivanje kom. Tape on Full reel
17.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
17.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tape on Full reel |
| Vrsta proizvoda | SMD relej |
| Tip | G6S-2G-Y-TR-DC12 |
| Nazivni napon svitka | 12 V/DC |
| Način regulacije | monostabilan, 1 zavojnica |
| Snažna svitka | 200 mW |
| Vrsta kontakta | 1 prebacivanje |
| Preklopni napon (maks.) | 30 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 2 A |
| Priključak | SMD |
| Sadržaj | 1 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Inženjerski dio br. | G6S2GYTR12DC |
| Inženjerska serija br. | G6SZ |
Opis
Opis
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 0.017A (Coil), 12VDC (Coil), 200mW (Coil), 2A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Surface Mount-Straight
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.