Omron G7L-1A-TUB-24DC snažni relej 24 V/DC 30 A 1 zatvarač kom. Bag
- Kataloški br:
- 2593974 - 62
- Oznaka:
- G7L-1A-TUB-24DC
- EAN:
- 2050007667254
- Kataloški br:
- 2593974 - 62
- Oznaka:
- G7L-1A-TUB-24DC
- EAN:
- 2050007667254
Omron G7L-1A-TUB-24DC snažni relej 24 V/DC 30 A 1 zatvarač kom. Bag
39.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
39.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bag |
| Vrsta proizvoda | snažni relej |
| Tip | G7L-1A-TUB-24DC |
| Nazivni napon svitka | 24 V/DC |
| Način regulacije | monostabilan, 1 zavojnica |
| Vrsta kontakta | 1 zatvarač |
| Preklopni napon (maks.) | 250 V/AC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 30 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| Inženjerski dio br. | G7L1ATUB24DC |
| Inženjerska serija br. | G7L-I |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.