Omron G9EJH-1-P-E DC12 snažni relej 12 V/DC 30 A 1 zatvarač 1 kom.
- Kataloški br:
- 3415133 - 62
- Oznaka:
- G9EJH-1-P-E DC12
- EAN:
- 4550431105295
- Kataloški br:
- 3415133 - 62
- Oznaka:
- G9EJH-1-P-E DC12
- EAN:
- 4550431105295
Omron G9EJH-1-P-E DC12 snažni relej 12 V/DC 30 A 1 zatvarač 1 kom.
92.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
92.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktni DC relej za DC800V sustave, posebno za primjene predpunjenja.
- Električni vijek trajanja: C-opterećenje 800 V/DC 30A (uklopna struja) min. 100.000 ciklusa preklapanja.
- Izolacijski razmak prema DC800V IEC60664.
- Relej 800V: Najmanja klasa u industriji.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | snažni relej |
| Tip | G9EJH-1-P-E DC12 |
| Nazivni napon svitka | 12 V/DC |
| Odzivni napon (min.) | 7.2 V/DC |
| Radni napon (maks.) | 15.6 V/DC |
| Način regulacije | monostabilan, 1 zavojnica |
| Otpornost (svitka) | 120 Ω |
| Vrsta kontakta | 1 zatvarač |
| Preklopni napon (maks.) | 800 V/AC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 30 A |
| Priključak | otisak |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Težina | 1000 g |
| Boja | crna |
| Dužina | 27 mm |
| Širina | 31 mm |
| Visina | 30 mm |
| dim. | (D x Š x V) 27 x 31 x 30 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.