Omron G9K relej za tiskane pločice 24 V/DC 300 A 1 kom.
- Kataloški br:
- 3477008 - 62
- Oznaka:
- G9KA-1A1B-E DC24
- EAN:
- 4550431158338
- Kataloški br:
- 3477008 - 62
- Oznaka:
- G9KA-1A1B-E DC24
- EAN:
- 4550431158338
Omron G9K relej za tiskane pločice 24 V/DC 300 A 1 kom.
215.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
215.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Relej ima visoku preklopnu moć do 300 A pri 1000 VAC
- Ima normalno zatvoren (NC) kontakt. Pomoćni kontakt za praćenje grešaka kontakta
- Pomoćni kontakt odgovara strukturi zrcalnog kontakta prema standardu IEC/EN 60947-4-1 Prilog F7.2
- Glavni kontakt ima visoku strujnu nosivost od 300 A i nizak kontaktni otpor od maksimalno 0,2 mOhm
- Ove vrijednosti su među najvišima za PCB releje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | relej za tiskane pločice |
| Tip | G9K |
| Nazivni napon svitka | 24 V/DC |
| Otpornost (svitka) | 96 Ω |
| Snažna svitka | 6.000 mW |
| Preklopni napon (maks.) | 1.000 V/AC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 300 A |
| Boja | crna |
| Dužina | 56.7 mm |
| Širina | 61 mm |
| Visina | 58.4 mm |
| dim. | (D x Š x V) 56.7 x 61 x 58.4 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Relej može zamijeniti konvencionalne kontaktore i nudi prednosti manjeg prostora i nižih troškova rada za instalaciju. Relej je posebno prikladan za primjene koje zahtijevaju visoku pouzdanost. To uključuje PV/ESS invertere, brze punjače za električna vozila i sustave napajanja/UPS-ove. Pouzdan pomoćni kontakt releja može ubrzati zamjenu kontaktora relejima s tiskanim pločicama. Visoka pouzdanost pomoćnog kontakta važan je faktor za upotrebu u sustavima koji zahtijevaju visoku operativnu pouzdanost. Dizajneri mogu ovim relejem zamijeniti konvencionalne kontaktore s pomoćnim kontaktima uz manje promjena u dizajnu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.