Omron G9KA-1A-E-DC24 relej velike snage 300 A 1 zatvarač kom. Tray
- Kataloški br:
- 2992309 - 62
- Oznaka:
- G9KA-1A-E-DC24
- EAN:
- 2050009593162
- Kataloški br:
- 2992309 - 62
- Oznaka:
- G9KA-1A-E-DC24
- EAN:
- 2050009593162
Omron G9KA-1A-E-DC24 relej velike snage 300 A 1 zatvarač kom. Tray
245.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
245.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tray |
| Vrsta proizvoda | relej velike snage |
| Tip | G9KA-1A-E-DC24 |
| Način regulacije | monostabilan, 1 zavojnica |
| Vrsta kontakta | 1 zatvarač |
| Preklopni napon (maks.) | 1000 V/AC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 300 A |
| Priključak | otisak |
| Sadržaj | 1 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
Opis
Opis
AC High Power Relay G9KA-E
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.