Omron SSG-5T mikro prekidač 125 V/AC 5 A 1 x on/(on) kom. Bag
- Kataloški br:
- 2591291 - 62
- Oznaka:
- SSG-5T
- EAN:
- 2050007640547
- Kataloški br:
- 2591291 - 62
- Oznaka:
- SSG-5T
- EAN:
- 2050007640547
Omron SSG-5T mikro prekidač 125 V/AC 5 A 1 x on/(on) kom. Bag
6.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bag |
| Vrsta proizvoda | mikro prekidač |
| Priključak | ravan priključak 2.8 mm |
| Vrsta aktiviranja | podizač |
| Vrsta kontakta | 1 prebacivanje |
| Položaj prebacivanja | 1 x on/(on) |
| Sklopni napon | 125 V/AC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 5 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | SSG-5T |
| Inženjerski dio br. | SSG5T |
| Inženjerska serija br. | SSG |
Opis
Opis
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 5A, 14VDC, 1mm, Quick Connect Terminal, Pin Plunger Actuator, Panel Mount
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.