Omron V-155-1C5 mikro prekidač 250 V/DC 15 A 1 x on/(on) kom. Bag
- Kataloški br:
- 2594148 - 62
- Oznaka:
- V-155-1C5
- EAN:
- 2050007668992
- Kataloški br:
- 2594148 - 62
- Oznaka:
- V-155-1C5
- EAN:
- 2050007668992
Omron V-155-1C5 mikro prekidač 250 V/DC 15 A 1 x on/(on) kom. Bag
7.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bag |
| Vrsta proizvoda | mikro prekidač |
| Priključak | ravan priključak 6.3 mm |
| Vrsta aktiviranja | ručica valjak |
| Vrsta kontakta | 1 prebacivanje |
| Položaj prebacivanja | 1 x on/(on) |
| Sklopni napon | 250 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 15 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | V-155-1C5 |
| Inženjerski dio br. | V1551C5 |
| Inženjerska serija br. | VN |
Opis
Opis
Snap Acting/Limit Switch
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.