One For All URC4922 Thomson TV daljinski upravljač crna
- Kataloški br:
- 3450626 - 62
- Oznaka:
- URC4922
- EAN:
- 8716184077715
- Kataloški br:
- 3450626 - 62
- Oznaka:
- URC4922
- EAN:
- 8716184077715
One For All URC4922 Thomson TV daljinski upravljač crna
61.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
61.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radi sa svim vrstama TCL/Thomson televizora
- Zamjenski daljinski upravljač za sve TCL televizore
- Prečaci aplikacija: Izravan pristup aplikacijama za streaming
- Učenje: Kopiranje funkcija s bilo kojeg daljinskog upravljača
- Radi potpuno isto kao vaš originalni TCL daljinski upravljač
- Nije potrebno podešavanje za većinu TCL televizora
- Nakon umetanja baterija, odmah je spreman za upotrebu
- Naučite funkcije svakog daljinskog upravljača - npr. glasnoću soundbara
- Jednostavno postavljanje u samo 3 koraka
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | daljinski upravljač |
| Pogodno za | Thomson TV |
| Uređaji kojima se može upravljati | 1 |
| Boja | crna |
| Dužina | 23 cm |
| Širina | 3.9 cm |
| Dubina | 1.58 cm |
| dim. | (D x Š) 23 cm x 3.9 cm |
| Težina | 0.077 kg |
Opis
Opis
Zamjenski daljinski upravljač One For All za TCL televizore idealna je zamjena za originalni daljinski upravljač vašeg TCL televizora. Nije potrebno komplicirano postavljanje – daljinski upravljač možete koristiti odmah nakon umetanja baterija. Na daljinskom upravljaču nalaze se tri izravne tipke koje možete koristiti za praktičan pristup streaming uslugama po vašem izboru. Daljinski upravljač je 100% kompatibilan sa svim TCL televizorima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- FB i BDA
Komentar
2x AAA, nisu uključene
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)