One For All URC6821 univerzalni daljinski upravljač crna
- Kataloški br:
- 3450624 - 62
- EAN:
- 8.71618E+12
- Kataloški br:
- 3450624 - 62
- EAN:
- 8.71618E+12
One For All URC6821 univerzalni daljinski upravljač crna
64.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
64.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Jednostavno prebacivanje TV programa
- One For All SimpleSet vam omogućuje postavljanje uređaja u 3 jednostavna koraka, za manje od 30 sekundi
- Velike tipke i visoki kontrast
- SimpleAudio značajka: Programirajte gumb za glasnoću +/- za upravljanje soundbarom ili audio sustavom
- Učenje: Jednostavno kopirajte funkcije s originalnog daljinskog upravljača
- Jednostavno postavljanje
- Ergonomičan dizajn
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | daljinski upravljač |
| Pogodno za | univerzalni |
| Uređaji kojima se može upravljati | 2 |
| Boja | crna |
| Dužina | 20.5 m |
| Širina | 4.6 cm |
| Dubina | 2 cm |
| dim. | (D x Š) 20.5 m x 4.6 cm |
| Težina | 0.08 kg |
| Napajanje | 2 x mikro baterija AAA (opcionalna) |
| Izgled tipkovnice | bez (upravljanje preko računala) |
Opis
Opis
Olakšajte si svakodnevni život zahvaljujući daljinskom upravljaču One For All Big Button. Samo slijedite tri jednostavna koraka za brzo postavljanje daljinskog upravljača! Pomoću funkcije učenja možete jednostavno prilagoditi daljinski upravljač svojim potrebama. S velikim plavim tipkama i udobnim držanjem, možete uživati u optimalnoj navigaciji.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- FB i BDA
Komentar
2x AAA, nisu uključene
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)