Optima Batteries RTC4.2 8012870008882 olovni akumulator 12 V 50 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 254 x 200 x 184 mm konu
- Kataloški br:
- 251873 - 62
- Oznaka:
- 8012870008882
- EAN:
- 2050001588654
- Kataloški br:
- 251873 - 62
- Oznaka:
- 8012870008882
- EAN:
- 2050001588654
Optima Batteries RTC4.2 8012870008882 olovni akumulator 12 V 50 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 254 x 200 x 184 mm konu
1,015.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
1,015.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 15 puta otpornost na vibracije
- Vrlo robustan i izdržljiv
- Nepropusno i montirano na gotovo svim položajima
- Starterski akumulator optimiziran za jaku struju
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tehnologija | olovno-koprenasti |
| Napon | 12 V |
| Kapacitet | 50 Ah |
| Visina | 200 mm |
| Težina | 17.2 kg |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | RTC4.2 |
| Ponovno punjenje | da |
| dim. | (Š x V x D) 254 x 200 x 184 mm |
| Dubina | 184 mm |
| Širina | 254 mm |
| Određene značajke | bez održavanja namotane čelije |
| Priključak | konusni pin |
| VDS certification | ne |
| Vrsta proizvoda | olovni akumulator |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Bez održavanja
- Visoka stabilnost u ciklusu
- Brzo punjenje
- Nizak samopražnjenje
- Dobre performanse pri ekstremnim temperaturama
- Dvostruki radni vijek u usporedbi s konvencionalnim baterijama
- Nizak unutarnji otpor
- Veća potrošnja energije tijekom prvih 1, 2, 5 i 10 s pri pokretanju vozila u usporedbi s komercijalno dostupnim akumulatorskim akumulatorima iste veličine
- Stalni izlaz snage omogućuje nesmetan rad čak i tijekom istovara
- Idealno za sezonsku upotrebu. Uvijek bez problema pokretajte motor nakon skladištenja u napunjenom stanju 12 mjeseci na sobnoj temperaturi (ili nižoj) 15 puta više otpornosti na vibracije od ostalih baterija. Nepropusno i montirano u gotovo svim položajima Stupovi otporni na koroziju.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)