oznake (D x Š x V) 100 x 30 x 0.6 mm 100 kom.
- Kataloški br:
- 3477762 - 62
- Oznaka:
- 1531106
- EAN:
- 4013695012636
- Kataloški br:
- 3477762 - 62
- Oznaka:
- 1531106
- EAN:
- 4013695012636
oznake (D x Š x V) 100 x 30 x 0.6 mm 100 kom.
88.50 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
88.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Magnetoplan magnetske etikete za označavanje skladišta i polica.
- Magnetski se prianja na sve površine koje sadrže metal.
- S bijelim PVC premazom.
- Može se pisati markerima ili uređajem za izradu etiketa.
- 100 komada
- Dužina: 100 mm
- Širina: 30 mm.
- Ljepljiva snaga: 30 g/cm2.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 100 x 30 x 0.6 mm |
| Vrsta proizvoda | oznake |
| Sadržaj | 100 kom. |
| Materijal | PVC |
| Širina | 30 mm |
| Visina | 0.6 mm |
| Dužina | 100 mm |
| Posebne značajke | magnetski |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.