Panasonic gumbasta baterija CR 2032 3 V 400 kom. 225 mAh litijev CR2032
- Kataloški br:
- 3367824 - 62
- Oznaka:
- CR2032
- EAN:
- 4064161407562
- Kataloški br:
- 3367824 - 62
- Oznaka:
- CR2032
- EAN:
- 4064161407562
Panasonic gumbasta baterija CR 2032 3 V 400 kom. 225 mAh litijev CR2032
380.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
380.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kapacitet: 225 mAh
- Veličina ćelije: CR2032
- Tip: Litijska gumbasta ćelija
- Nazivni napon: 3 V
- Dimenzije (Ø x V): 20 x 3,2 mm
- Težina: 2,8 g
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | gumbasta baterija |
| Veličina | CR 2032 |
| dim. | (Ø x V) 20 mm x 3.2 mm |
| Tehnologija | litijev |
| Napon | 3 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 225 mAh |
| Visina | 3.2 mm |
| Promjer | 20 mm |
| Težina | 2.8 g |
| Temperaturni opseg | -30 do +70 °C |
| Alternativni opis | BR2032 DL2032 ECR2032 KCR2032 KL2032 KECR2032 LM2032 5004LC SB-T15 L14 |
| Sadržaj | 400 kom. |
| Ponovno punjenje | ne |
| područja primjene | kalkulator |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Radna temperatura: -30 °C do + 85 °C
- (Za korištenje na radnim temperaturama od 70 °C i višim, kontaktirajte Panasonic)
Opseg isporuke
- 400x gumbasta ćelija
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)