Panasonic NN-GD35QBEPG mikrovalna pećnica crna 1300 W
- Kataloški br:
- 3412866 - 62
- Oznaka:
- NN-GD35QBEPG
- EAN:
- 5025232969739
- Kataloški br:
- 3412866 - 62
- Oznaka:
- NN-GD35QBEPG
- EAN:
- 5025232969739
Panasonic NN-GD35QBEPG mikrovalna pećnica crna 1300 W
700.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
700.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Inverterska tehnologija
- 14 automatskih programa
- 3 kombinirana programa
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mikrovalna pećnica |
| Volumen | 29 l |
| Snaga (roštilj) | 1000 W |
| Snaga (mikrovalna pećnica) | 1300 W |
| Širina | 495 mm |
| Boja | crna |
| Visina | 292 mm |
| Dubina | 378 mm |
| dim. | (Š x V x D) 495 x 292 x 378 mm |
Opis
Opis
Prilagodljive, svestrane i plemenitog dizajna, mikrovalne pećnice uklapaju se u svaku kuhinju i svaki stil kuhanja.
Posebne značajke
- Inverterska tehnologija, 14 automatskih programa
- Mikrovalna pećnica s inverterskom tehnologijom - ravnomjerno i nježno zagrijavanje i kuhanje
- Snažan roštilj od 1000 W s tri razine snage za hrskave rezultate i ukusne arome pečenja
- 13 automatskih programa pomaže u jednostavnoj pripremi brojnih jela
- 3 kombinirana programa (funkcija roštilja + mikrovalna pećnica) za optimalne rezultate i brže kuhanje
- Program Aqua Clean – U trenu uklanja neugodne mirise i ostatke hrane parom
- Jednostavno upravljanje putem tipki i kotačića, kao i zaslon visokog kontrasta
Opseg isporuke
- Mikrovalna pećnica
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)