Panasonic NN-GM22QBEPG mikrovalna pećnica akril, siva 800 W
- Kataloški br:
- 3412867 - 62
- Oznaka:
- NN-GM22QBEPG
- EAN:
- 5025232965878
- Kataloški br:
- 3412867 - 62
- Oznaka:
- NN-GM22QBEPG
- EAN:
- 5025232965878
Panasonic NN-GM22QBEPG mikrovalna pećnica akril, siva 800 W
445.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
445.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Veličina koja štedi prostor i kompaktan dizajn
- 5 razina snage
- Uključujući metalnu rešetku
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mikrovalna pećnica |
| Volumen | 20 l |
| Snaga (roštilj) | 1000 W |
| Snaga (mikrovalna pećnica) | 800 W |
| Širina | 440 mm |
| Boja | akril siva |
| Visina | 258 mm |
| Dubina | 333 mm |
| dim. | (Š x V x D) 440 x 258 x 333 mm |
| Težina | 12 kg |
Opis
Opis
Prilagodljive, svestrane i plemenitog dizajna, mikrovalne pećnice uklapaju se u svaku kuhinju i svaki stil kuhanja.
Posebne značajke
- Kompaktna mikrovalna pećnica s 20 l prostora za kuhanje - stane u svaku kuhinju
- 800 W i 5 razina snage za individualne potrebe
- Snažan roštilj od 1000 W za hrskave rezultate s ukusnim aromama pečenja
- Kombinirano kuhanje (funkcija roštilja + mikrovalna pećnica)
- Intuitivne rotacijske kontrole za super jednostavno rukovanje
Opseg isporuke
- Mikrovalna pećnica
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)