Panasonic NN-GT21QWEPG mikrovalna pećnica bijela 800 W LCD zaslon, roštilj
- Kataloški br:
- 3412868 - 62
- Oznaka:
- NN-GT21QWEPG
- EAN:
- 5025232965892
- Kataloški br:
- 3412868 - 62
- Oznaka:
- NN-GT21QWEPG
- EAN:
- 5025232965892
Panasonic NN-GT21QWEPG mikrovalna pećnica bijela 800 W LCD zaslon, roštilj
445.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
445.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 12 praktičnih automatskih programa i automat. Odmrzavanje
- 5 razina snage
- Kombinirano kuhanje koje štedi vrijeme
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mikrovalna pećnica |
| Volumen | 20 l |
| Snaga (roštilj) | 1000 W |
| Snaga (mikrovalna pećnica) | 800 W |
| Širina | 440 mm |
| Određene značajke kuhinjskih aparata | LCD zaslon roštilj |
| Boja | bijela |
| Visina | 258 mm |
| Dubina | 324 mm |
| dim. | (Š x V x D) 440 x 258 x 324 mm |
| Težina | 12 kg |
Opis
Opis
Prilagodljive, svestrane i plemenitog dizajna, mikrovalne pećnice uklapaju se u svaku kuhinju i svaki stil kuhanja.
Posebne značajke
- Tanka, moderna mikrovalna pećnica s 20 l prostora za kuhanje i lako čitljivim LED zaslonom
- Snažan roštilj od 1000 W za hrskave rezultate s ukusnim aromama pečenja
- 3 kombinirana programa kuhanja (funkcija roštilja + mikrovalna pećnica) ubrzavaju i optimiziraju proces kuhanja
- 12 automatskih programa za jednostavnu i ukusnu pripremu, uključujući 3 programa za automatsko odmrzavanje
- Programi automatskog odmrzavanja čuvaju teksturu i okus vaše hrane zahvaljujući automatskom prilagođavanju snage ovisno o težini i hrani.
- Praktične kontrole za svakodnevnu upotrebu: funkcija "Quick 30" za brzo zagrijavanje i produljenje vremena za posljednji program (10 s, 1 min ili 10 min)
Opseg isporuke
- Mikrovalna pećnica
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)