Panasonic NN-SM23QMEPG mikrovalna pećnica srebrna 800 W roštilj
- Kataloški br:
- 3412871 - 62
- Oznaka:
- NN-SM23QMEPG
- EAN:
- 5025232965939
- Kataloški br:
- 3412871 - 62
- Oznaka:
- NN-SM23QMEPG
- EAN:
- 5025232965939
Panasonic NN-SM23QMEPG mikrovalna pećnica srebrna 800 W roštilj
415.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
415.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktan dizajn i intuitivno upravljanje
- Funkcija roštilja s 1000 W
- Odmrznite, skuhajte i držite toplim za nekoliko minuta
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mikrovalna pećnica |
| Volumen | 20 l |
| Snaga (roštilj) | 1000 W |
| Snaga (mikrovalna pećnica) | 800 W |
| Širina | 440 mm |
| Određene značajke kuhinjskih aparata | roštilj |
| Boja | srebrna |
| Visina | 258 mm |
| Dubina | 333 mm |
| dim. | (Š x V x D) 440 x 258 x 333 mm |
| Težina | 12 kg |
Opis
Opis
Prilagodljive, svestrane i plemenitog dizajna, mikrovalne pećnice uklapaju se u svaku kuhinju i svaki stil kuhanja.
Posebne značajke
- Kompaktna mikrovalna pećnica s 20 l prostora za kuhanje - stane u svaku kuhinju
- 800 W i 5 razina snage za individualne potrebe
- Intuitivne rotacijske kontrole za super jednostavno rukovanje
- Funkcija odleđivanja
- Rotirajući tanjur promjera 25,5 cm
Opseg isporuke
- Mikrovalna pećnica
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)