Panduit BT3S-C Cable Tie vezice 305 mm 4.7 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478466 - 62
- Oznaka:
- BT3S-C
- EAN:
- 74983412068
- Kataloški br:
- 3478466 - 62
- Oznaka:
- BT3S-C
- EAN:
- 74983412068
Panduit BT3S-C Cable Tie vezice 305 mm 4.7 mm 1 kom.
1.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Duljina kabelske vezice | 305 mm |
| Širina kabelske vezice | 4.7 mm |
| Nazupčanost | bez |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | plastika |
| Maks. Ø snop | 76 mm |
| Proizvođač-br. dijela | BT3S-C |
| Minimalna sila držanja | 222 N |
| Tip | Cable Tie |
Opis
Opis
Kabelske vezice s jezičkom od nehrđajućeg čelika otpornim na koroziju tipa Panduit BARB-TY. Izrađeno od PA 6.6, s kutnim (ravnim za tip LH) krajem vezice, prirodne boje
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.