Panduit BT4S-C Cable Tie vezice 384 mm 4.7 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478469 - 62
- Oznaka:
- BT4S-C
- EAN:
- 74983412273
- Kataloški br:
- 3478469 - 62
- Oznaka:
- BT4S-C
- EAN:
- 74983412273
Panduit BT4S-C Cable Tie vezice 384 mm 4.7 mm 1 kom.
1.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Duljina kabelske vezice | 384 mm |
| Širina kabelske vezice | 4.7 mm |
| Nazupčanost | bez |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | plastika |
| Maks. Ø snop | 102 mm |
| Proizvođač-br. dijela | BT4S-C |
| Minimalna sila držanja | 222 N |
| Tip | Cable Tie |
Opis
Opis
Kabelske vezice s jezičkom od nehrđajućeg čelika otpornim na koroziju tipa Panduit BARB-TY. Izrađeno od PA 6.6, s kutnim (ravnim za tip LH) završetkom, prirodne boje
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.