Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice samoljepljiva ABM1M-AT-C Snop Ø, područje 51 mm (max) bijela 4 kom.
- Kataloški br:
- 3593801 - 62
- Oznaka:
- ABM1M-AT-C
- EAN:
- 74983580644
- Kataloški br:
- 3593801 - 62
- Oznaka:
- ABM1M-AT-C
- EAN:
- 74983580644
Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice samoljepljiva ABM1M-AT-C Snop Ø, područje 51 mm (max) bijela 4 kom.
2.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- bijela
- postolje kabelske vezice
- samoljepljiva
- Snop Ø, područje 51 mm (max)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje kabelske vezice |
| Maks. širina trake | 2.5 mm |
| Vrsta pričvršćivanja | samoljepljiva |
| Snop Ø, područje | 51 mm (max) |
| Snop Ø (maks.) | 51 mm |
| Materijal | plastika |
| Boja | bijela |
| Sadržaj | 4 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | ABM1M-AT-C |
| Širina | 12.7 mm |
| Visina | 4 mm |
| Dužina | 12.7 mm |
| Tip | Cable Tie Mount |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.